Emtop EFDS1157 | Üwüji Disk 115mm P60 200 sany toplum
YouTube-de görmek
V-1
100
X
13
Diskler
🔎Başga ýerde barlamak:
Mukdary (lot)
1-25 san
x 13.60 TMT
26-54 san
x 13.30 TMT
55-100 san
x 13 TMT
-6%
bazarda
13.90 TMT
Mukdar (san)
X
Birligiň bahasy
13 TMT
Birligiň bahasy (TMT)
Töleg usuly
JEMI:
1 300 TMT
Siziň peýdaňyz
-60 TMT
Düşündiriş
📦 Emtop P60 (200 sany) — söwda üçin tiz satylýar, üpjün edijiler üçin ýokary girdeji.
💼 Emtop 115mm P60 — berk, täsirli, Türkmenistanda metal işläp bejermek üçin amatly.
🛒 Emtop P60 115mm — metal ussalar arasynda meşhur, köne markalardan güýçli.
🛠️ Emtop EFDS1157 II 115mm x 22mm P60 üwüji disk agyr senagat we gurluşyk işleri üçin niýetlenendir. P60 granulasy güýçli material aýyrmak we tekiz ýüzüni üpjün edýär, Aşgabatdaky zawodlar, ussahanalar we gurluşyk kompaniýalary üçin amatly. Bosch, Makita, DeWalt ýaly 115mm burç üwüjiler bilen utgaşykly. 200 sany toplum — uly taslamalar üçin durnukly üpjünçilik. Önümiň hil kepilligi bar. Bahasy boýunça ylalaşmak üçin "Bahany teklip et" düwmesine basyň, ALSAT.com.tm-de söwda ediň.
Aýratynlyklary
Markasy
Emtop
Model belgisi
EFDS1157
Haryt görnüşi
Üwüji disk
Diametri
115 mm
Oýuk ölçegi
22 mm
Granula
P60
Toplum sany
200 sany
Utgaşykly enjamlar
115mm burç üwüjiler
Ýerleşýän ýeri
Aşgabat
Eltip bermek
1-2 iş güni
Kepillik
Öndürijiniň hil kepilligi
Üns beriň:
Meñzeşler: Diskler
SteelCut Classic 355x25.4 Z72 FZ/FA 4° Senagat Kesiji Disk
-12%
KLINGSPOR 322631 | Almaz Disk 125 mm Uniwersal Germaniýa
-10%