Lenovo ACLE19.5V6.15A | Tok Adapteri 19.5V 6.15A 5.5/2.5mm
YouTube-de görmek
V-1
3
X
312
Adapterler we perehodnikler
🔎Başga ýerde barlamak:
Mukdary (lot)
1 san
x 312 TMT
2-2 san
x 312 TMT
3 san
-6%
bazarda
332 TMT
Mukdar (san)
X
Birligiň bahasy
312 TMT
Birligiň bahasy (TMT)
Töleg usuly
JEMI:
936 TMT
Siziň peýdaňyz
0 TMT
Düşündiriş
💼 Lenovo tok adapteri — çalt satylýar, ýokary girdeji, IT dükany üçin ygtybarly OEM önümi.
🔋 19.5V 6.15A Lenovo adapteri — işiňiz kesilmez, OEM hilinde, çalt eltip berilýär.
🛒 Lenovo tok adapteri — müşderilerde islegli, laýyk, Aşgabatda bäsdeşlikli bahada.
🔌 Lenovo AC Adapter 19.5V 6.15A kompaniýanyňyzyň notebooklaryny we beýleki laýyk enjamlary ygtybarly güýji bilen üpjün edýär, işiňiziň kesilmez dowam etmegine kömek edýär. Türkmenistanda IT satyjylary, ofisler we hyzmat merkezleri üçin amatly. 5.5/2.5mm ululygyndaky rozetka, Lenovo-nyň ýokary hil kepilligi, senagat standartlaryna laýyk durnukly tok berýär. Aşgabatdan 1-2 iş gününiň içinde çalt eltip berýäris. 🔄 Bahany ýa-da mukdary ara alyp maslahatlaşmak isleýärsiňizmi? ALSAT.com.tm-da degişli düwmä basyň. ThinkPad notebooklary, dok-stansiýalar we degişli kabeller bilen utgaşýar.
Aýratynlyklary
Marka
Lenovo
Model belgisi
ACLE19.5V6.15A
Giriş napiýesi
100-240V AC
Çykýan napiýe
19.5V DC
Çykýan tok
6.15A
Rozetka ölçegi
5.5/2.5mm
Kuwwaty
120W
Uygunlygy
Lenovo notebooklary we beýleki 19.5V/6.15A enjamlar