DELL ACDE19.5V3.34A7.4/5.0 | Tok Adapteri 19.5V 3.34A
YouTube-de görmek
V-1
3
X
146
Adapterler we perehodnikler
🔎Başga ýerde barlamak:
Mukdary (lot)
2 san
x 146 TMT
2-2 san
x 146 TMT
3 san
-5%
bazarda
155 TMT
Mukdar (san)
X
Birligiň bahasy
146 TMT
Birligiň bahasy (TMT)
Töleg usuly
JEMI:
438 TMT
Siziň peýdaňyz
0 TMT
Düşündiriş
💼 DELL Tok Adapteri — IT dükanlarynda tiz satylýar, ýokary girdeji, ygtybarly üpjünçi
🔌 DELL 19.5V/3.34A Adapter — durnukly güýç, işiňiz üznüksiz, kepillikli
🖥️ DELL Noutbuk Adapteri — meşhur marka, müşderi ynamy, bäsdeşlik bahasy
⚡ DELL AC Adapter 19.5V/3.34A Turkmenistan ofislerinde Dell noutbuklaryňyza durnukly energiýa berýär, işiňiz kesilmez dowam edýär. Aşgabatdan çalt eltip bermek (1-2 iş güni) bilen wagtyňyzy tygşytlaň. 7.4/5.0 mm rozetkaly Dell modelleri üçin laýyk. IT dükany, korporatiw satyn alyjylar we hyzmat merkezleri üçin öndürijiniň kepilligi bilen iň gowy çözgüt. Bahany we mukdary ALSAT.com.tm-da teklip düwmesine basyp gepleşik geçirip bilersiňiz. Dell noutbuk batareýalary we güýç kabeli bilen utgaşykly.
Aýratynlyklary
Marka
DELL
Model belgisi
ACDE19.5V3.34A7.4/5.0
Giriş güýji
100-240V AC
Çykyş güýji
19.5V DC
Çykyş tok
3.34A
Birigdiriji ölçegi
7.4/5.0 mm
Uygunlyk
7.4/5.0 mm girişli Dell noutbuklar
Ýerleşýän ýeri
Aşgabat
Eltip bermek wagty
1-2 iş güni
Kepillik
Öndürijiniň hil kepilligi
Üns beriň:
-5%
Generic 12V-2A | Umumy DC Tok Adapteri 2A
-17%
CBLAVTHD CBLAVTHD | AV-HDMI Adapter Gara
-6%
Yesido GS17 | OTG adapter USB-den Micro USB/Type-C
-2%