Samsung QE75Q60DAUXCE | TV 75 inch UHD 3840x2160
Watch on YouTube
V-1
3
X
21 830
Televisions and accessories
πŸ”ŽCheck in:
Quantity (lots)
1 pcs
xΒ 21 830Β TMT
2-2 pcs
xΒ 21 830Β TMT
3 pcs
-6%
market price
23 226 TMT
Quantity (pcs)
X
Price per unit
21 830 TMT
Price per unit (TMT)
Payment method
TOTAL:
Your benefit
Description
πŸ’Ό Samsung 75" UHD TV β€” top pick for fast retail flips, premium margins, high demand.
🏒 75" UHD clarity, 3 HDMI, WiFi β€” boost presentations, guest experience, and reliability.
πŸ›’ Samsung 75" Ultra HD β€” premium display, top brand, attracts modern showroom buyers.
πŸ“Ί Samsung QE75Q60DAUXCE 75-inch UHD TV delivers vibrant 3840x2160 resolution and smooth 50Hz refresh for boardrooms, hotels, and retail. Equipped with 3x HDMI, AV, 2x USB, WiFi, Bluetooth, AUX, and SPDIF, it integrates easily with digital signage, conferencing systems, and multimedia setups. Local buyers benefit from fast 1-2 day Ashgabat delivery and official manufacturer warranty. Connect with other brands’ soundbars, wall mounts, or office AV solutions. Want a better deal? Click to offer your price and quantity on ALSAT.com.tm.
Characteristics
Brand
SAMSUNG
Model Number
TVSAMQE75Q60DAUXCE
Display Size
75 inch
Resolution
3840x2160 UHD
Refresh Rate
50 Hz
HDMI Ports
3
USB Ports
2
WiFi
Yes
Bluetooth
Yes
AV Input
AUX Output
SPDIF
Tuner
Color
Black
Logistic Location
Ashgabat
Delivery
1-2 business days
Warranty
Manufacturer’s quality guarantee
Attention:
TCL 55C7L | MiniLED Smart TV 4K 144Hz
-6%
TCL 98C655 | QLED TV 98" UHD 144Hz
-18%
TCL 75C6K | Smart TV 75 inch MiniLED 4K UHD 144Hz
-6%
TCL 75P755 | UHD LED TV 75 Inch Android Dolby Vision
-7%
TCL 43S5K | Smart TV 43 inch Full HD QLED
-8%
iFFALCON 43S55 | TV 43-Inch Full HD Smart Google TV
-6%
-6%
Contract registration
Televisions and accessories
Quantity (pcs)
Price per unit
Offered price
TOTAL:
Your benefit
Payment method
Shipping cost
Watch
Thank you! Your order has been placed. Go to your page to quickly complete the contract.
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Delivery conditions
TURKMENPOSTA RATES
Postal Tariffs
🏠 Local:
πŸ’° Price:
Up to 3 kg: 40 TMT
Over 3 kg: +10 TMT for each additional kg
Over 100 kg: +5 TMT for each additional kg
πŸ’³ Payment:
Cash, bank transfer, card
πŸ•’ Delivery times:
Ashgabat and Ahal velayat: the next day after the courier receives the cargo
Mary, Dashoguz,Turkmenabad: cargo delivery from 9:00 to 10:00, to the recipient before lunch
Balkanabat, Turkmenbashi: delivery after lunch (16:00)
πŸ“¦ Additional services (Packaging):
Waterproof packages: 17 tmt
Boxes: 4, 6, 10 tmt
🌍 International:
πŸ’Έ Cost:
πŸ“¦ Additional services:
Packaging and stitching of parcels: 3.00 TMT
Delivery of the parcel to the designated point: 6.00 TMT
Insurance of the parcel value: 20% from the declared value
Preparation and tracking of international parcels:
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Background Background
Π›ΠΎΡ‚Ρ‹
x TMT
x 937 TMT
x TMT
1 234.00 ВМВ
-6%