Sharp LC-60UA440X | LED TV 60 Inch 4K Ultra HD
Watch on YouTube
V-1
1
X
6 245
Household appliances
πŸ”ŽCheck in:
Quantity (lots)
1 pcs
xΒ 6 245Β TMT
1-1 pcs
xΒ 6 245Β TMT
≀1 pcs
-2%
market price
6 380 TMT
Quantity (pcs)
X
Price per unit
6 245 TMT
Price per unit (TMT)
Payment method
TOTAL:
Your benefit
-135 TMT
Description
πŸ’Ό Sharp 60” 4K LED TV β€” in-demand for resellers, flips fast, solid profit margins.
πŸ›’ Sharp 60” 4Kβ€”premium picture quality, top choice for retail, attracts tech-savvy buyers.
Characteristics
Brand Name
Sharp
Model Number
LC-60UA440X
Display Type
LED
Screen Size
60 inches
Resolution
4K Ultra HD
HDMI Ports
2
USB Ports
1
Condition
Showroom Display
Attention:
Similar in: Household appliances
Tefal QT2020 IXEO+ | Garment Steamer 2170W
-6%
Presino 1703 | Electric Kettle Fast Boil
-12%
Samsung QE75Q60DAUXCE | TV 75 inch UHD 3840x2160
-6%
Ardesto EKL-T30 | Electric Kettle 1.8L 1500W
-6%
Contract registration
Household appliances
Quantity (pcs)
Price per unit
Offered price
TOTAL:
Your benefit
-135 TMT
Payment method
Shipping cost
Watch
Thank you! Your order has been placed. Go to your page to quickly complete the contract.
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Delivery conditions
TURKMENPOSTA RATES
Postal Tariffs
🏠 Local:
πŸ’° Price:
Up to 3 kg: 40 TMT
Over 3 kg: +10 TMT for each additional kg
Over 100 kg: +5 TMT for each additional kg
πŸ’³ Payment:
Cash, bank transfer, card
πŸ•’ Delivery times:
Ashgabat and Ahal velayat: the next day after the courier receives the cargo
Mary, Dashoguz,Turkmenabad: cargo delivery from 9:00 to 10:00, to the recipient before lunch
Balkanabat, Turkmenbashi: delivery after lunch (16:00)
πŸ“¦ Additional services (Packaging):
Waterproof packages: 17 tmt
Boxes: 4, 6, 10 tmt
🌍 International:
πŸ’Έ Cost:
πŸ“¦ Additional services:
Packaging and stitching of parcels: 3.00 TMT
Delivery of the parcel to the designated point: 6.00 TMT
Insurance of the parcel value: 20% from the declared value
Preparation and tracking of international parcels:
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Background Background
Π›ΠΎΡ‚Ρ‹
x TMT
x 937 TMT
x TMT
1 234.00 ВМВ
-2%