Emtop ECBH061002 | Roller Attachment 100mm 4r
Watch on YouTube
V-1
50
X
3.10
Construction equipment
πŸ”ŽCheck in:
Quantity (lots)
1-13 pcs
xΒ 3.30Β TMT
14-27 pcs
xΒ 3.20Β TMT
28-50 pcs
xΒ 3.10Β TMT
-8%
market price
3.40 TMT
Quantity (pcs)
X
Price per unit
3.10 TMT
Price per unit (TMT)
Payment method
TOTAL:
155 TMT
Your benefit
-10 TMT
Description
πŸ’Ό Emtop Roller 100mm 4r β€” quick turnover, high margin, ideal for paint resellers.
πŸ”§ Emtop 100mm Roller β€” durable, high coverage, boosts project efficiency, warranty backed.
πŸ›’ Emtop 100mm Roller β€” popular size, trusted brand, outperforming generic options.
Characteristics
Brand
Emtop
Model Number
ECBH061002
Product Type
Roller Attachment
Width
100 mm
Roller Count
4r
Location
Ashgabat
Delivery Conditions
Within 1-2 business days
Warranty
Manufacturer quality guarantee
Compatibility
Standard roller handles
Attention:
Similar in: Painting tools
Emtop EASG06001 | Spray Gun 1.4mm 600cc
-5%
Ronix RH-6418 | Spray Gun 600ml 1.8mm
-6%
Emtop EASG04001 | Spray Gun 400cc
-6%
Contract registration
Construction equipment
Quantity (pcs)
50
Price per unit
3.10 TMT
Offered price
TOTAL:
155 TMT
Your benefit
-15 TMT
Payment method
Shipping cost
Watch
Thank you! Your order has been placed. Go to your page to quickly complete the contract.
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Delivery conditions
TURKMENPOSTA RATES
Postal Tariffs
🏠 Local:
πŸ’° Price:
Up to 3 kg: 40 TMT
Over 3 kg: +10 TMT for each additional kg
Over 100 kg: +5 TMT for each additional kg
πŸ’³ Payment:
Cash, bank transfer, card
πŸ•’ Delivery times:
Ashgabat and Ahal velayat: the next day after the courier receives the cargo
Mary, Dashoguz,Turkmenabad: cargo delivery from 9:00 to 10:00, to the recipient before lunch
Balkanabat, Turkmenbashi: delivery after lunch (16:00)
πŸ“¦ Additional services (Packaging):
Waterproof packages: 17 tmt
Boxes: 4, 6, 10 tmt
🌍 International:
πŸ’Έ Cost:
πŸ“¦ Additional services:
Packaging and stitching of parcels: 3.00 TMT
Delivery of the parcel to the designated point: 6.00 TMT
Insurance of the parcel value: 20% from the declared value
Preparation and tracking of international parcels:
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Background Background
Π›ΠΎΡ‚Ρ‹
x TMT
x 937 TMT
x TMT
1 234.00 ВМВ
81 774 TMT
-8%